Matrix fanları için sevindirici haber: Yeni film geliyor
İlk Matrix filmi sinema dünyası için neredeyse bir devrim niteliğindeydi. Devam filmleri ise hala tartışmaya açık. Zira birçok kişi ilk filmdeki “büyüyü” Matrix Reloaded ve Matrix Revolutions’da bulamadığını söylüyor. Ancak yine de üçlemeyi bir bütün olarak sevenler de var.

Serinin fanları için son derece iyi haberler geldi. Zira yeni Matrix filminin yolda olduğu söyleniyor. Geeks WorldWide adlı internet sitesinin raporuna göre Creed ve Black Panther gibi filmleri ile tanınan Michael B. Jordan‘ın başrolünü üstleneceği yeni bir Matrix filmi üzerinde çalışıyor.
Matrix fanları için sevindirici haber: Yeni film geliyor

Lana Wachowski yönetebilir

İnternet sitesi henüz bu bilgiyi resmi olarak doğrulatamadığını söylüyor ancak yeni filmle ilgili spekülasyonları ilk kez duymuyoruz. 2017 yılında da Warner Bros.‘un seriyi yeniden başlatmak istediğine yönelik haberler çıkmıştı.
Bununla birlikte Lana Wachowski‘nin (ilk filmleri yöneten Wachowski kardeşlerden biri) yeni filmin yönetmen koltuğunda oturmak için geri dönebileceği öne sürüldü. Çekilmesi planlanan yeni filmin Matrix fanlarını mutlu edebilecek kalitede bir yapım olmasını umuyoruz.

Bir Yorum Yaz

19 + 17 =

Pin It